wymarzony ślub.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

wymarzony ślub.

Post autor: dziewczyna_1985 » pn lip 20, 2009 8:32 pm

Nie wiem czy był już taki podobny temat, ale interesują mnie wasze wypowiedzi na temat waszego ślubu. Jak sobie wyobrażacie ?Ja będe mieć biała sukienkę na ramionczkach z gdzie niegdzie delikatnymi różowymi różyczkami, na górze dosć obcisła, u dołu poszerzana, do tego białe rękawiczki, welon. Przyjecie będzie 2 dniowe w domu przyjęć, muzykę będzie podkręcać dj, a o zastawe będą dbać kelnerzy. W pierwszy dzień sala będzie ubrana na kolory dość dziewczęce, bo iż na biało różowo bolony i serwetki na stołach , a w drugi dzień będzie dominować kolor biały połączony z błękitem. Zaraz później wylot na lazurowe wybrzeże. A wy jakie chcieli byście mieć wesele ? A może któraś z was wychodzi za mąż i jest w trakcie wszystkiego załatwiania ?
Ostatnio zmieniony pn lip 20, 2009 8:45 pm przez dziewczyna_1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Justysia240489

Post autor: Justysia240489 » czw lip 23, 2009 12:20 am

Szczerze to jeszcze się nie zastanawiałam nad tym jak ma wyglądać mój ślub, ale myślę, że jak już najdę tego jedynego wymarzonego księcia z bajki to będę wiedziała jak ma wszystko wyglądać ;-)

Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » pt lip 24, 2009 5:41 pm

dziewczyna_1985, był juz taki temat...
'Może chcę dobrze, ale przynoszę ból
I nagle wszystko wokół warte jest...
Biegnę do nikąd, choć coś mówi stój
Otwarta rana, ja znów sypię sól(...)
Zawsze muszę coś spierdolić'

Awatar użytkownika
truskaawkaa14
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt lip 03, 2009 11:31 am
Lokalizacja: Z zaświatów.^
Kontakt:

Post autor: truskaawkaa14 » pt lip 24, 2009 6:36 pm

MhMm.. Mój ślub.. W jakimś egzotycznym miejscu na łonie natury.. =)
Jeżeli wogóle wyjdę za mąż^^ :)
Wojna ze mną.? Gratuluję odwagi, współczuje głupoty. :P

ODPOWIEDZ