Psy, koty czy inne zwierzeta??

Jeżeli interesujesz się zwierzętami, lubisz o nich rozmawiać to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Czy robimy "mode" zwierzeca forum narkoza.pl??

Tak
17
77%
Nie
5
23%
 
Liczba głosów: 22

MeTeo

Psy, koty czy inne zwierzeta??

Post autor: MeTeo » wt maja 16, 2006 7:32 pm

Jakie zwierzeta macie?? jak sie nazywaja?? maja jakies cechy szczegolne?? pochwalcie sie :) a moze jakies zwierzeta szczegolnie lubisz?? podziel sie :)

Ja osobiscie mam Psa i kanarka:

Kanarek: mam go 4 lata, samczyk, pomaranczowy, mial przykry wypadek i ma amputowana jedna lapke :-(

Pies: 2 lata, suczka, kundelek ;-) , wogule nie wymiarowa :)

P.S co do sondy glosujcie. "moda" zwierzeca polegala by na umieszczeniu zdjec swoich zwierzat i wybranie urzytkownicy by oceniali :)

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 6:05 am

Ja mam szczygła ma nie wiem ile, ale u mnie jest już z pół roku. Inienia niema, my mówimy na niego świr, bo z samego rana przez 2h śpiewa, a później przez 4h skacze po klatce i tak na zmianę.

No i psa wabi się Sonia- suczka, z gatunku goniec - mieszanka kundla z jamnikiem, szarna. krótka sierść, wszyscy jej zazdroszczą, bo ma strasznie lśniącą. No i jest takim 8 kilogramowym wa łeczkiem :mrgreen: ale przyspieszacz ma. Kiedyś nawet złapała zająca :-D

Miałam jeszcze szczurak (+)Suzi...ale niestety musiałam ją dobić :-( bo coś jej się stało, może jakiś paraliż i nie chodziła na tylnie łapki. Była super.

Tak poza tym to kocham wszystkie zwierzątka (oprócz pająków, choc jednego kiedyś trzymałam...ale raczej wolę trzymać się od nich z daleka, bo są zdradliwe) i kocham je tulić i pieścić i głaskać i tulić i głaskać :mrgreen:....no...to by było na tyle :-P

PS: aha... no i jak wchodzę do zoologicznego, to pan ucieka, bo zawsze go męczę żeby mi wyciągnął jakiegoś zwierzaczka :mrgreen: :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 11:13 am

Ja dzikie też lubię. Szczególnie tygryski...zarówno te czrno-brązowe jak i białe!

MeTeo

Post autor: MeTeo » śr maja 17, 2006 1:19 pm

moj pies tez ma lsiaca siersc... a jak powiedzialas:
z gatunku goniec - mieszanka kundla z jamnikiem
to moj pies jest gatunku "Burwil" :) tak potocznie mowimy na nia ;) wlasciwie nie wiadomo z "czego" ona jest ;) cos jamnikowe bo dlugie, cos owczarkowate bo pyszczek, ogon i potezne lapy... ale jednak ta siersc ;) hiehie to moze zaczniemy organizowac "mode" zwierzeca?? tylko trzeba wybrac zury...znaczy jury :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 1:24 pm

no...możemy...tylko wtedy te osoby, ktore sa w jury nie maja prawa uczestniczyc w konkursie...rzecz jasna. tylko zaproponuj kogos kto bylby w tym jury. najlepiej liczbe nieparzysta, wtedy zawsze jest przewaga. no i kategorie.

Kristos

Post autor: Kristos » śr maja 17, 2006 1:44 pm

Kasiak pisze:No i psa wabi się Sonia- suczka, z gatunku goniec - mieszanka kundla z jamnikiem, szarna. krótka sierść, wszyscy jej zazdroszczą, bo ma strasznie lśniącą. No i jest takim 8 kilogramowym wa łeczkiem :mrgreen: ale przyspieszacz ma. Kiedyś nawet złapała zająca
[shadow=red]To pewnie krew jamników tak na nią działa. To są psy myśliwskie, a to, że Sonia złapała zająca swiadczy bardzo o zdolnościach rodzica (tego co był jamnikiem, nie wiem czy to matka czy ojciec). Moja ciocia ma jamnika, Kacpra, chociaż mówimy na niego często Czeczeniec, bo taki mały łobuziaka z niego ;-) [/shadow]

•Ja najbardziej ze zwierząt lubie psy. Sam chciałbym mieć. Stanie się to już niedługo (do 2 czerwca - urodziny). •
Będe miał beagle'a, pinczera średniego, jack russel teriera, foksteriera lub sznaucera mini.

MeTeo

Post autor: MeTeo » śr maja 17, 2006 2:16 pm

czemu nie moglyby uczestniczyc ;) poprostu jury by nie moglo oddawac glos na siebie ;) kazdy by dawal oceny to by sie okreslilo.. albo kazdy molgby glosowac ;) dawajcie fotki ;) potem stowrze nowy temat i te fotki z podpisem jakie to zwierze ;) albo odrazu podzial na psy, koty, inne ;) nie robilbym wtedy sondy bo mogloby byc nie uczciwie ;) kazdy by odpisywal ile daje ;) ale zwierzat musi troche byc wiec fotki wklejac ;) fotki mozecie dawac na darmowy hosting obrazow http://imageshack.us/ lub http://winogrono.net/ 8-)
bede pierwszy i daje linka do obrazu moich zwierzakow ;)

moj pies Tina:
Obrazek Obrazek

kanarek Kuba:
Obrazek Obrazek

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr maja 17, 2006 8:51 pm

Kasiak pisze:Miałam jeszcze szczurak (+)Suzi...ale niestety musiałam ją dobić
- pewnie bardzo tego szczurka kochałaś :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 6:04 am

admin pisze:- pewnie bardzo tego szczurka kochałaś
...pewnie że tak! Wypuszczałam go na spacery...po całym domu...i chodziłam z nim na ramieniu...wszyscy go lubili...tylko mama brzydziła się ogona. A tak poza tym to mogła go głaskać.
A co do jury to dobry pomysł. Tylko trzeba najpierw zebrać zdjęcia a później zarządzić głosowanie, ustalić skalę i ilość oddanych głosów. Myślę, że najlepiej o 1-10 i 3 głosy - po 1 dla każdej kategori. Co ty na to?

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:28 am

moze byc. to fotki wysylac :)

w kazdej kategori mozna oddac glos na 3 fotki zwierzaka w skali od 1-10 i puknktacja sie ie moze powtorzyc ;) czyli np: 10, 10. i nie glosujemy na sowje zwierzaki.. szczegolowe zasady napisze jak sie stowrzy juz konkurs a teraz potrzebne sa zdjecia :)

ODPOWIEDZ