Absurd!

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Kasiak

Absurd!

Post autor: Kasiak » śr maja 24, 2006 8:35 am

"Życie Warszawy": W ciągu najbliższych dwóch tygodni do laski marszałkowskiej ma wpłynąć projekt ustawy SLD, przewidujący za klapsa nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.
Według dziennika, projekt przewiduje wpisanie do kodeksu rodzinnego i opiekuńczego nowego paragrafu, zakazującego naruszania godności i nietykalności cielesnej osób małoletnich. Gazeta przestrzega, że bicie dziecka zaczęłoby podpadać pod paragraf za znęcanie się nad rodziną.
Dziennik zwraca uwagę, że projekt Piekarskiej wzbudza zdecydowany protest prawicy. Gazeta przytacza wypowiedź posła PiS Artura Zawiszy, który twierdzi, że jest to próba wtrącania się w intymne życie rodziny, i zastanawia się, czy kolejnym krokiem będzie inwigilacja rodziców.
(źródło onet.pl)

Jasne...jeszcze niech rodzice nie mają żadnej władzy nad własnymi dziećmi a nasze społeczeństwo, szkoły i ulice na pewno będą lepiej wyglądały niż teraz. Stwierdzając, że jeśli będzie się dawać dzieciom aż taką swobodę, to już nikt nad nimi nie zapanuje.
A później powiesz coś do dizecka a dziecko ci powie "weź matka %^&*$%^#@$ bo ci *&^%&%#@$"
Ostatnio zmieniony wt cze 13, 2006 1:12 pm przez Kasiak, łącznie zmieniany 1 raz.

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr maja 24, 2006 11:05 am

Jasny gwint - Ameryka sie tu robi ... to juz przesada !!! Qrde nerw mnie zlapal jak to przeczytalem. Ludzie co wam sie po....ło ?? Prezciez po wprowadzeniu tej ustawy bedzie tylko gorzej, rodzice nie bedom mogli wychowac dzieci. Ulice zamiast opustoszec to zapelniom sie jeszcze bardziej tymi huliganami.
Zawsze bedzie mozna powiedziec o bandycie ze " on taki jest bo w dziecinstwie nikt nie mogl ( Ba! NIE MIAL PRAWA ) doprowadzic go do porządku ''.
Ludzie dajce spokoj z takimi ustawami !
Popieram cie Kasiak - ABSURD !!!

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 24, 2006 11:16 am

Ja nie mam zamiaru wychowywać swoich przyszłych dzieci w przekonaniu, że on ma prawa i jemu wszystko wolno, a ja jakojego matka nie mogę go nawet skarcić, kiedy zrobi coś złego.

DesertFox

Post autor: DesertFox » śr maja 24, 2006 12:18 pm

Szczerze to niespodziewałem sie tego po SLD, a z drugiej strony jakoś niewydaje mi sie aby dziecko czy rodzina zaskarżyły rodzica za 'klapsa'.
A tych oszołomów z PiSu to mi sie już słuchać nie chce...to SLD już lepsze było, bo przynajmniej wyznania były nieco bardziej równe, a teraz wszystko pod katolicyzm.

Zachowanie SLD wydaje mi sie być grą, jeśli ten projekt przejdzie to za 3,5 roku będą mówić że to wina PiSu, podobnie jak PiS teraz całą wine zwala na Platforme...od koalicji PiSu z SRP po problem Rysia że Maciuś z Klanu rączek nie myje...mam dość....

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr maja 24, 2006 12:51 pm

Co tu gadac, powiem ogólny morał :P
Dzieja sie rzeczy absurdalne bo świat zmierza ku nieuchronnej zagładzie :D

Madzialena

Post autor: Madzialena » sob cze 10, 2006 7:06 am

NO ja nie wiem co to będzie jak ta ustawa zostanie uchwalona...Masakrycznie bo tyle dzieci jest bitych i to nie tylko klapsem że więzienia będą pozapychane...Myśle że to głupi pomysł...Niech lepiej cały rząd zajmie sie jakimiś cięższymi przypadkami np pedofilami....To tych skur***** trzeba powybijac a nie rodziców co dadzą jednego klapsa swojemu dziecku za negatywne zachowywanie sie...Cały rząd patrzy jakis pierdółek zamiast zająć się pożądnie krajem i doprowadzić do stanu normalnego...

//xTrollx: patrz -> I.10.
Ostatnio zmieniony sob cze 10, 2006 6:44 pm przez Madzialena, łącznie zmieniany 2 razy.

Nelly

Post autor: Nelly » sob cze 10, 2006 2:33 pm

[glow=cyan]Ci chcą wprowadzić zakaz bicia dzieci, a Roman Giertych chce kar cielesnych w budach...[/glow]

ulka90

Post autor: ulka90 » sob cze 10, 2006 6:25 pm

Jedni przesadzają w jedną stronę drudzy w drugą. Te dzieciaki to już są strasznie rozpieszczone, a te wsadzanie do więzienia za klapsa napewno byłoby bardziej przestrzegane niż pudło za chlanie i bicie rodziny. Hehe :mrgreen: już to widze jak nauczycielka 150 cm wzrostu stosuje kare cielesna wobec typka który ma prawie 2 m.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob cze 10, 2006 6:27 pm

Akurat kary cielesne w szkołach nie są takie głupie w przypadku imbecyli, którzy są w gimnazjach.
Ostatnio zmieniony wt cze 13, 2006 1:11 pm przez Sol, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob cze 10, 2006 6:37 pm

Gdyby były kary cielesne jak za dawnych czasów, wlasnie za banalne błędy, to teraz na forum żadnego "orta" byśmy nie znaleźli ;-)
Albo kary zastępcze, jak ktos ze starszego pokolenia opowiadał, jak to na chemii, albo dostawales buta jak nie umiales, albo drewnianym badylem ("wskaźnikiem") po łapach gosciara przyłożyła i buta nie było ;]
Kiedys jak nauczyciel przygrzał uczniowi za zachowanie to uczen nie smial się poskarzyc w chacie, żeby jeszcze rodzice mu nie przyłoili, a teraz..... ?

ODPOWIEDZ