jak zycie to i smierc

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

jak zycie to i smierc

Post autor: aleXa-ALExandra » sob sie 02, 2008 2:36 pm

Jak sobie wyobrazacie smierc?

jako staruche z kosa?
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » sob sie 02, 2008 5:07 pm

Ja sobie wyobrażam tak , że na starość zachorujęę i umręę po prostu :P Ale kobieto półki jesteśmy młodzi to po co poruszać takie tematy ?? ;D

Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: aleXa-ALExandra » ndz sie 03, 2008 10:53 am

mi chodzilo bardziej o, ze tak powiem postac smierci... jak wyglada... i cos w tym stylu... :-)
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz sie 03, 2008 3:10 pm

Śmierć wygląda często jak Twoi bliscy którzy wbijają Ci nóż w plecy ... jak znajomi i jak wrogie mendy których spotykasz na drogach .. żadna starucha z kosą nic z tego ... ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » ndz sie 03, 2008 3:59 pm

No jeżeli śmierć wyobrażasz sobie jako staruche z kosą to się przenieś w czasie do średniowiecza. Tam głównie masz motyw dance macabre właśnie w takiej postaci. Nie sądzę żeby śmierć po nas przychodziła jako stara rozkładająca się kobieta przepasana całunem z kosą w ręce. Wydaje mi się że śmierć w ogóle nie ma wyglądu. Po prostu umieramy i nasza dusza gdzieś idzie a jako katolik to myślę że idzie na sąd ostateczny. Ale takie gdybanie czy słowa w stylu "wydaje mi się" moim zdaniem jest bez sensu. I tak umrzemy więc prędzej czy później zobaczymy jak to jest umrzeć. Po co myśleć o tym w życiu. Carpe diem!

Awatar użytkownika
BlackSmile
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: wt lip 08, 2008 1:25 pm

Post autor: BlackSmile » ndz sie 03, 2008 4:20 pm

SłoneCzko pisze:Ale kobieto półki jesteśmy młodzi to po co poruszać takie tematy ?? ;D
No wiesz... jakby Ci to powiedzieć... Młodzi ludzie też umierają, nie tylko ci w podeszłym wieku.

Na każdego przyjdzie kolej. Według mnie po śmierci nie ma nic. Pustka. Koniec. Nic nie ma, nic nie czujemy.
`Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz...`
Obrazek

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » ndz sie 03, 2008 6:05 pm

BlackSmile pisze:No wiesz... jakby Ci to powiedzieć... Młodzi ludzie też umierają, nie tylko ci w podeszłym wieku.
No przecięz to wiem .. ale ja nie myślę o takich sprawachh bo bym już u psychiatryka wylądowała xD

Awatar użytkownika
Kendra
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 05, 2008 8:46 am

Post autor: Kendra » wt sie 05, 2008 8:56 am

No jako staruche to nie.. bo nie wiem jaka smierc ma płeć :P ,ale mi to zawsze sie wydawało,ze to szkielet w czarnym płaszczu z kosą xDD
Nie słucham ludzi którzy są głusi chociaż słyszą..

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » czw sie 07, 2008 8:09 pm

Ostatnio z kumplem rozmawialiśmy o tym, jak wyglądałaby śmierć (nie chodzi o wizualny wygląd, tylko raczej o to jak to będzie wyglądać). No właśnie, jak? Raptem pyk i co? Pustka? Ciemność? Takie niewiadomoco...

ODPOWIEDZ