Ulubiony trunek

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Ulubiony trunek

Post autor: xTrollx » ndz lip 23, 2006 12:01 pm

Jak w temacie, jaki jest Wasz ulubiony napój wyskokowy? Czy to winko, czy browarek, może jakaś wódeczka, drineczek etc. Zarazem czego nie polecacie?

Może ja zacznę - nie ma to jak zimne piwko, najlepiej lager; heniek rządzi; ponadto na koniec dnia po robocie dobre są piwczany o niższej zawartości alkoholu (i w tym momencie oklaski dla KP i nowego produktu - Lech L!te); w gorący dzień ujdą też tzw. soczki (Redds - byle nie czerwony, z dala też od Gingersa :P).

Dalej - wódeczki - zdecydowanie odradzam świństwo o marce "1906", nie tykajcie tego, pomimo zachęcającej ceny. Absolwent - typowy pyrczan na przeciętną kieszeń (wraz z Luksusową, czy Smirnoffem); do ulubionych - Starogardzka (może trochę z sentymentu), nie polecam niewprawnym "graczom", gdyż z początku jej woń jak i smak mogą być miażdżące /jak to ktoś stwierdził - jak przełkniesz starogardzką, to żadna wódka ci nie straszna ;)/
Wyższa półka smakowa - Bols; Absolut. Cenię sobie również żubrówkę; Balsam pomorski (na uboższą kieszeń jak znalazł, no i mnóstwo słodyczy). Reszta wyjdzie w praniu ;-) Zapraszam do udziału w dyskusji :-D

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 23, 2006 5:24 pm

Lubię wino .. czerwone.. słodkie...ale półwytrawne też ujdzie :-)
co do piw... REDS jabłkowy...
wódka... kończę z nią,więc nie piszę 8-)

nie polecam KARMI :evil: i innych piw(poza REDS'em) bo ogólnie nie pijam 8-) a nie pijam,bo śmierdzi :mrgreen:
Ostatnio zmieniony ndz lip 23, 2006 5:25 pm przez kirke, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » ndz lip 23, 2006 5:43 pm

Ja tam lubie sobie LECHA strzelic gdzieś na ławce w parku(oczywiscie na drugim końcu miasta zeby mama nie widziała heh), a orenzadka malinowa(reds) w zielonej butelce tez dobra:)
Kirke jak ci smierdzi to wina WIWA spróbuj za 3.80 albo Cherry White Wiśnia 3.65 - ale odlot po tym:mrgreen:
a tak serio to nic nie pije za młody jestem heh

MARDOK

Post autor: MARDOK » ndz lip 23, 2006 6:06 pm

Tyyyyskieeee !!!
wódki sie nie tykam od pewnego incydentu :-P
a co do lecha - on wali jak lejce, nie nawidze go :-x

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » ndz lip 23, 2006 6:13 pm

Ja ci tam że LECH a Tyskie to dopiero siuśki, ale o gustach sie nie rozmawia
aha i Leżajsk - patryjota bo z podkarpacia jestem

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 23, 2006 6:38 pm

Lech wali? To co powiesz na dębowe :mrgreen:
Co do lecha lite, wbrew pozorom, wcale taki lightowy nie jest, wypilem jednego, ale jakis kefny byl, bo mnie łeb boli :/ a fe, z dala z tym :P
A tyskacz wg mnie - nie to żeby zły był, ale niczym się nie wyróżnia z szeregu podobnych wytworów.

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » ndz lip 23, 2006 6:50 pm

a kto tu mówił ze LECH wali ??
Dębowego nie piłem, bo mam w obracam sie ostatnio w środowisku dziewczyn i w kółko reds'a pije ale mi smakuje bardzo zaraz za LECHEM

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 23, 2006 7:06 pm

MARDOK wspominal że wali ;-)
A nikt nie preferuje jakichś siarkofrutów? Komandos, Leśny Dzban itp.?
Sam kiedyś to bylem w stanie przetrawic, ale teraz albo mi sie smak zepsul albo jakies biedne partie leją do butelek :/

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » ndz lip 23, 2006 7:24 pm

Ja raz poszłem z kumplami na ognisko wypiłem 2 pozeczkowe syntetyki za 3.80 i tera musze o 10.00 do domu wracac:(
ale raczej nie polecam, kaca niema ale uczucie jak byś sie oleju do skrzyni biegów napił heh

Katieee

Post autor: Katieee » ndz lip 23, 2006 7:36 pm

Ja pije Warke i od czasu do czasu Redds`a jabłkowego
Ostatnio zmieniony ndz lip 23, 2006 7:37 pm przez Katieee, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ